Волинська бізнес-школа при Острозькій академії

/*! elementor - v3.17.0 - 08-11-2023 */ .elementor-widget-image{text-align:center}.elementor-widget-image a{display:inline-block}.elementor-widget-image a img[src$=".svg"]{width:48px}.elementor-widget-image img{vertical-align:middle;display:inline-block}
/*! elementor - v3.17.0 - 08-11-2023 */ .elementor-widget-text-editor.elementor-drop-cap-view-stacked .elementor-drop-cap{background-color:#69727d;color:#fff}.elementor-widget-text-editor.elementor-drop-cap-view-framed .elementor-drop-cap{color:#69727d;border:3px solid;background-color:transparent}.elementor-widget-text-editor:not(.elementor-drop-cap-view-default) .elementor-drop-cap{margin-top:8px}.elementor-widget-text-editor:not(.elementor-drop-cap-view-default) .elementor-drop-cap-letter{width:1em;height:1em}.elementor-widget-text-editor .elementor-drop-cap{float:left;text-align:center;line-height:1;font-size:50px}.elementor-widget-text-editor .elementor-drop-cap-letter{display:inline-block}

vbs@oa.edu.ua
+38 073 839 3093

Олексій Лещенко

Типологія особистості

Олексій ЛЕЩЕНКО

У Вас складні переговори? Чи важливе знайомство, від якого багато що залежить? Ви маєте вперше зустрітися із замовником чи роботодавцем? Що чекати від людини, яку Ви побачите вперше? Виявляється є спосіб з першого погляду зрозуміти, як людина діятиме, які в неї базові реакції, що вона зробить в певній ситуації або що не зробить ніколи. Озбройте себе методом “Типологія особистості” та будьте впевненими в якості будь-якого контакту!

Початок курсу:
березень

Тривалість курсу:

3 місяці

Форма навчання:
онлайн

Вартість:
9 600 гривень

Для кого цей курс?

Курс буде корисним тим, хто займається публічною політикою, бізнесом і націлений на побудову ефективної комунікації з різними аудиторіями. Курс рекомендований для дипломатів, бізнесменів, кризових переговорників, кризових менеджерів,  політичних лідерів, народних депутатів, кандидатів на виборах різного рівня.

Знання та навички, які отримають слухачі курсу

Оволодівши методом, учасники зможуть давати точну психологічну характеристику своєму візаві

Зможуть обирати тактику спілкування, яка буде найбільш ефективною для досягнення поставленої мети в комунікації. 

Про викладача

Олексій Лещенко останні 15 років працює в індустрії Public Relations & Communications. Є партнером і віце-президентом в Групі Горшенін, що включає в себе Інститут Горшеніна – think-tank, Горшенин Консалтинг – комунікаційне агентство і портал LB.UA. В ході професійної кар’єри був радником у багатьох керівників корпорацій, лідерів політичних партій, політичних і державних діячів як в Україні, так і за кордоном. Є автором багатьох успішних комунікаційних компаній, стратегій виборчих кампаній різних рівнів. Закінчив Інститут міжнародних відносин при КНУ ім. Шевченко та IE Business School, Мадрид, Іспанія. Викладає в Інституті міжнародних відносин курс з комунікацій.

Основні теми курсу

 • Вступна лекція. Методика типології особистості. Загальна характеристика основних типів людини. 

 • Астенічний тип

 • Гіпертимний тип

 • Атлетоїдний тип: Емоційно-неврівноважений підтип

 • Атлетоїдний тип: Епілептоїдний підтип 

 • Атлетоїдний тип: Істероїдний підтип 

 • Змішані типи 

 • Діагностика типів

 • Тактика переговорів 

 • Специфічні особливості типів

Початок:
березень

Тривалість:

3 місяці

Форма:
онлайн

Вартість:
9 600 гривень

По завершенню курсу учасники отримають сертифікат VBS

Запис на курс
  Потрібна безкоштовна консультація?
  Залиште свій номер телефону і ми Вам обов’язково перетелефонуємо!