Волинська бізнес-школа при Острозькій академії

vbs@oa.edu.ua
+38 073 839 3093

Андрій Куликов

Експерт(к)и та люди зі ЗМІ: єдність і боротьба протилежностей

Андрій КУЛИКОВ

Курс розповість про те, як нав’язати взаємовигідні відносини з засобами масової комунікації і використати їх для розбудови власної справи і розвитку ЗМК. Основні теми курсу: хто кого чи хто з ким – єдність інтересів людей з різних секторів; складові спільного успіху тих, про кого розповідають, і тих, хто розповідає; активність у нав’язуванні порядку денного; як і для чого визначати професійний (експертний) рівень людини «з іншого боку»; взаємодія персонажок і персонажів з творчинями і творцями публікацій; рольові ігри: інтерв’ю та інші способи збирання матеріалу.

Початок курсу:
березень

Тривалість курсу:
2 тижні

Форма навчання:
онлайн

Вартість:
16 800 гривень

Для кого цей курс?

Для експерток та експертів, власниць і власників підприємств, журналісток і журналістів.

Знання та навички, які отримають слухачі курсу

Усвідомлять взаємозалежність тих, хто працюють у галузі ЗМК, в експертному середовищі, у ділових колах і в громадському секторі

Засвоять способи і засоби обумовлення зацікавленості своєю діяльністю для творення взаємовигідних відносин 

Здобудуть навички ініціювання публікацій у вигідному для себе вимірі 

Знатимуть, як контролювати перебіг інтерв’ю і процесу збирання матеріалів 

Дізнаються про варіанти запобігання негативним публікаціям і виправлення шкоди, завданої негативними публікаціями та про способи домогтись правдивої інформації

Випробують здобуті знання і навички у рольових іграх

Про викладача

Андрію Куликову 63 роки, майже 42 з яких він працює в журналістиці в СРСР, Україні, Британії, знову в Україні – газета, радіо, телебачення, знову радіо. Співзасновник Громадського Радіо і голова правління ГО «Комісія з журналістської етики». Затято популяризує україномовну рок-музику, послідовно – кримськотатарську музику різних жанрів.

Зміст курсу

  • Модуль 1: Хто кого чи хто з ким – єдність інтересів людей з різних секторів

Теми: Чому такі узалежнені одні від одних люди, які породжують відомості, і люди, які їх збирають. Співпраця в пошуку і подачі відомостей. Змагання за найкращий сосіб подачі відомостей.

  • Модуль 2: Складові спільного успіху тих, про кого розповідають, і тих, хто розповідає

Теми: Важливість знання людини і організації, з якими маєш справу. Способи і засоби отримання неочевидних знань. Способи і засоби підтримання зв’язку і поінформованості.

  • Модуль 3: Активність у нав’язуванні порядку денного

Теми: Визначення тем, що становлять спільний інтерес. Врахування зовнішніх обставин для збільшення ймовірності появи публікацій і джерел пошуку. Запас тем для нав’язування порядку денного.

  • Модуль 4: Як і для чого визначати професійний (експертний) рівень людини «з іншого боку» 

Теми: Визначення кола тих, з ким варто мати справу.  Співвідношення і сполучення ділового та особистісного у стосунках тих, хто надає відомості, і тих, хто збирає відомості. Обмін знаннями і навичками у спілкуванні з партнер(к)ами.

  • Модуль 5: Взаємодія персонажок і персонажів з творчинями і творцями публікацій

Теми: Як домогтись залежності партнерок і партнерів від Вас. Як підтримувати сталу зацікавленість у публікаціях. Можливість і доцільність індивідуальних підходів до всіх, з ким маєш справу.

  • Модуль 6: Рольові ігри

Учасниці та учасники мають змогу апробувати здобуті навички і зробити висновки про потреби для подальшого вдосконалення навичок. 

Початок:
березень

Тривалість:

2 тижні

Форма:
онлайн

Вартість:
16 800 гривень

По завершенню курсу учасники отримають сертифікат VBS

Запис на курс
    Потрібна безкоштовна консультація?
    Залиште свій номер телефону і ми Вам обов’язково перетелефонуємо!