Волинська бізнес-школа при Острозькій академії

vbs@oa.edu.ua
+38 073 839 3093

Програми

Волинська бізенс школа логотип small

Програми довгостроковий формат, що включає в себе низку модулів, курсів, тематичних кластерів в рамках однієї великої бізнес-теми, галузі, професійного напряму. Програма містить теоретичний та прикладний блоки, значний обсяг кейсів, тренінгових, проєктних завдань. Програму реалізує група викладачів: теоретиків, практиків, менторів, тренерів. Метою програм VBS є формування блоків професійних компетенцій та необхідних soft skills для ефективної діяльності наших слухачів.

Soft skills – м’які навички, що допомагають в дорослому житті.
Давайте допоможемо нашим підліткам підготуватися до усіх викликів майбутнього заздалегідь, озброїмо їх важливими знаннями та вміннями,
щоб вони завжди були успішними.

Executive MBA

Executive MBA

VBS на партнерських засадах пропонує пройти програму ExMBA британського університету. Слухачі мають змогу самостійно вибрати частину навчального контенту  відповідно до потреб свого бізнесу. Навчання ведеться англійською мовою. По завершенню – отримується офіційний диплом MBA британського ЗВО.

Магістерська програма з фінансів

Магістерська програма з фінансів

Спільно з Національним університетом “Острозька академія” VBS пропонує магістерську програму з фінансів. Додатково до академічних курсів у цій програмі багато практичного матеріалу. По завершенню слухачі отримують диплом державного зразка.

Програма з публічних комунікацій

Магістерська програма з публічних комунікацій реалізується спільно з Національним університетом “Острозька академія”. Окрім звичних для магістерського навчання академічних курсів, VBS пропонує багато практики за участі відомих спеціалістів. По завершенню слухачі отримують диплом VBS.

Програма з управління проєктами

Програма з управління проєктами

Програма з управління проєктами – авторська розробка VBS, що базується на розвитку проєктного мислення. Програма, окрім лаконічної структурованої теорії дає багато практики. По завершенню слухачі отримують відповідний сертифікат VBS.

Програма з HR-менеджменту

Програма з HR-менеджменту

Програма з HR-менеджменту включає в себе набір курсів, що допоможуть слухачам розібратися з пошуком, оцінкою, мотивацією та розвитком персоналу. Розрахована на тих, хто бажає системно та професійно управляти людським ресурсом. По завершенню слухачі отримують сертифікат VBS.

Потрібна безкоштовна консультація?
Залиште свій номер телефону
і ми Вам обов’язково перетелефонуємо!